הרשמה לוובינרים בתחום החינוך

יצירת תכנים לימודיים • שיווק ומכירות בתחום החינוך • ניהול סושיאל וקהילות

תוכן עניינים

היי, כאן לירן, היזם והיוצר מאחורי EZToddler. בשנת 2020, שיא הקורונה, התחלנו במסורת וובינרים חינמיים לגננות, מורות ושאר אנשי חינוך במסגרת קבוצות הוואטסאפ של EZToddler, בה שיתפתי מניסיוני בכל מה שקשור ליצירת תכנים כמו סרטוני אנימציה, יצירת תוכן גרפי כמו כרטיסיות ניווט ודפי עבודה ותכני אאודיו כמו הפקת שירים לימודיים ובניית פודקאסט.

רצה הגורל, וביוני 2023, כחלק מרצוני לקדם את התכנים של EZToddler במערכת החינוך, נתקלתי במכרז שהציב משרד החינוך לספקים בתחום החינוך שנקרא מערכת גפ”ן שמטרתו להוות חסם כניסה לתכנים הנכנסים לבתי ספר.

לצורך הבנת המכרז, הקמתי קהילה בשם ספקי גפ”ן מתייעצים שמטרתה להוות מקום ללמידה משותפת ושיתוף מידע,  התייעצות בין ספקים בתחום החינוך ובגדול עזרה הדדית, ללא חסמים וללא שיווק ובקהילה זו עלו לא מעט בקשות למידע בנושאים שונים הקשורים בגפ”ן וחינוך בכלל ולכן החלטתי לאמץ את מסורת הוובינרים החינמיים של EZToddler ולהתאים אותה גם לצרכים של ספקים בתחום החינוך ולא רק גננות ומורות.

בעמוד זה ניתן להרשם לוובינרים החינמיים המדוברים ולקבל עדכונים על תאריכים של וובינרים עתידיים.

הוובינרים הקרובים

בוובינר הזה נלמד איך לשווק את תוכנית הגפ”ן שלכם לבתי ספר ושאר הגופים ברמה הפרקטית ונלמד מעט על יסודות השיווק

בוובינר זה נדבר על ניהול פלטפורמות סושיאל וקהילות לקידום שוטף של התוכנית והעסק שלנו על ידי יצירת תוכן ופיתוח קהילה סביב השירות שאתם מציעים.

בוובינר זה נדבר על השימוש בבינה מלאכותית ליצירת תוכן לימודי במטרה לחסוך לנו זמן ולייצר תכנים שלא חלמנו שאנחנו יכולים לייצר!

הוובינרים הקודמים

פיענוח המכרז ברמה הפרקטית כולל אילו טפסים צריך וכן מעבר על תתי הסלים והבנה מה הן דרישות הסף של כל תת סל

בוובינר הזה נלמד איך לשווק את תוכנית הגפ”ן שלכם לבתי ספר ושאר הגופים ברמה הפרקטית ונלמד מעט על יסודות השיווק

במפגש זה נמשיך לחקור ולפענח את המכרז ברמה הפרקטית כולל אילו טפסים צריך וכן מעבר על תתי הסלים והבנה מה הן דרישות הסף של כל תת סל וננסה לענות על שאלות שעלו מאז הוובינר הקודם

בוובינר זה נלמד כל מה שצריך לדעת על הפקת סרטון שיווקי לקידום תוכנית הגפ”ן או העסק שלכם מהרעיון, דרך כתיבת התסריט בהתאם לפרמטרים השונים ועד הצילום בפועל והעריכה.

פיענוח המכרז ברמה הפרקטית כולל אילו טפסים צריך וכן מעבר על תתי הסלים והבנה מה הן דרישות הסף של כל תת סל

בוובינר זה נדבר על כל מה שצריך לדעת על אתר בתחום החינוך, על כל מה צריך להיות בו מבחינת תכנים, מבחינה ויזואלית וכן נדבר על נושאי נגישות ועקרונות בנושא SEO וקידום אתרים

הצטרפות לקהילות אנשי החינוך ויוצרי תוכן

כאנשי חינוך, אנחנו מחפשים לא מעט פעמים תכנים תואמים ללמידה וגם קולגות להתייעץ איתם. לשם כך הוקמו קהילת האנשי החינוך של EZToddler וקהילת ספקי גפ”ן מתייעצים בהן פעילים קרוב ל40K אנשי חינוך. אתם כמובן מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מקהילת אנשי החינוך שנועדה לעזרה הדדית ללא תשלום.

קהילות אנשי החינוך של EZToddler

קהילות ספקי גפ"ן מתייעצים

קהילת יוצרי תוכן, מנהלי סושיאל ומשפיענים

קהילות אנשי החינוך של EZToddler

קהילות ספקי גפ"ן מתייעצים

קהילת יוצרי תוכן, מנהלי סושיאל ומשפיענים

הרשמה לקבלת עדכונים וגישה לוובינרים

רוצים לקבל עדכון על תכנים לימודיים שעולים באתר?

מלאו את כתובת האימייל שלכם וכשאנו מעלים סרטון לימודי חדש, עזרי למידה, מאמרים וגם מוצרי למידה חדשים בחנות, נעדכן אתכם במייל וכן בקבוצות שיתוף התכנים בוואטסאפ. אל דאגה, שליחת הניוזלטר במייל תתרחש אחת לתקופה ולא באופן תדיר. גם אנחנו שונאים ספאם.

לקבלת עדכונים ותכנים דרך קבוצת הוואטסאפ, ניתן להוסיף את מספר הטלפון שלך
התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים © 2020 – 2024 כל הזכויות שמורות ל-EZToddler

אין לשתף או להפיץ ברחבי האינטרנט, ברשתות החברתיות ובוואטסאפ, טלגרם וכל פלטפורמה אחרת, תכנים מתוך מערכת סוד ומאיזורים סגורים באתר המיועדים למנויים.

בְּרוּכִים הַבָּאִים לְקוּרְס הַהֲכָנָה לְכִתָּה א'

דילוג לתוכן