רמת מנוי שנה

You have selected the S.O.D Annually membership level.

המחיר עבור חשבון הוא ‪ILS 599.00‪‬ עכשיו.

תוקף המנוי עד 365 ‎ימים.


פרטי משתמש כבר יש לך משתמש? התחבר כאן

השאר את זה ריק

כתובת חיוב


מידע על תשלום אנחנו מקבלים Visa, Mastercard, American Express, ‎ו Discover

/

תנאי שימוש ומדיניות החזרים

תנאי שימוש ומדיניות החזרים

ברוכים הבאים לאתר EZToddler - ללמוד בקלות!

כל התכנים אתרים מיוצרים על ידינו וכפופים לזכויות היוצרים במדינת ישראל. השימוש בתכנים בין אם מדובר בתכנים החופשיים ובין אם מדובר בתכנים בתשלום (לרבות תכנים ומוצרים דיגיטלים או פיזים) כפוף לחוק זכויות היוצרים.

אנו עושים את כל המאמצים כדי לייצר תכנים ומוצרים יחודיים, מושכים ואטרקטיבים ללמידה ולכן נבקשכם לקרוא את התקנון ואת תנאי המשלוח בקפידה.

כל פעולת הזמנה באתר מהווה הסכמה מלאה לתנאים שלנו.

התנאים יכולים להתעדכן מעת לעת ע"י EZToddler או מי מטעמה וללא התראה מוקדמת. אנא הקפידו להתעדכן. כל הכתוב בתקנון כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס לשני המינים באופן זהה.

השימוש בתכנים ובשירות

מירב התכנים באתר פתוחים לכל וחלקם תוכן ושירותים בתשלום. כל התכנים מוגנים בזכויות יוצרים. ניתן להשתמש בהם למטרות חינוכיות, לימודיות, פרטיות ושאינן מסחריות בלבד. אין להשתמש באתר ובתכניו לכל שימוש שעלול להוות עבירה פלילית, אזרחית או כל עבירה אחרת שפוגעת בזכויות של אדם כשלהו.  

אין להעתיק, להעביר, לפרסם או להעלות לפלטפורמות אחרות את התכנים וכן אין להדפיס תכנים מהאתר לשימוש בצורה שאינה למטרות חינוך ולימוד אישיות וכן אין להשתמש באתר ותכניו לצורך מטרות מסחריות או לצורך איסוף מידע או תכנים לצורך מאגר כלשהו ללא הסכמה מפורשת של EZToddler.

קישורי שותפים

בחלק מהמאמרים יש קישורים למוצרים באתרים חיצוניים כדוגמת אלי אקספרס, אמזון ואחרים אותם EZToddler או אנשים מטעמה בדקו בצורה אישית וממליצים עליהם. חלק מקישורים אלה הם קישורי שותפים עם מזהה ייעודי המאפשרת לEZToddler להיות מתוגמלת בעבור הפנייה למוצר. דבר זה אינו משנה את מחיר המוצר בעבור הצרכן אם היה פונה לחנות בעצמו.

דיוור הודעות ופרסומות

בהתאם לסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב 1982, הרשמה לאתר מהווה את הסכמתך לקבלת דיוור מEZToddler הכולל הודעות, עדכונים ודברי פרסומת אל פרטי הקשר שהזנת בתהליך ההרשמה, במילוי הטפסים באתר או בכל נכס אחר המקושר לEZToddler (רשתות חברתיות, וואטספ וכו') בו הזנת פרטים.

ניתן לבטל את הסכמתך בכל רגע נתון על ידי מייל חוזר לדבר הפרסומת. הסרה מרשימת התפוצה מתבצעת בדר"כ בתוך 7 ימי עסקים.

המוצרים שלנו

החנות מכילה מוצרים ותכנים יחודיים ובלעדיים. חלקם תכנים דיגיטלים להורדה והדפסה וחלקם פיזים.

מלאי המוצרים מתעדכן באופן אוטומטי על בסיס יומי. אף על האמור , תקלות עלולות לגרום למלאי לא עדכני. במקרה והמוצר המוזמן אינו זמין במלאי, נעדכן את הלקוח בפרטים. על הלקוח להחליט האם ברצונו לבטל את ההזמנה ולקבל את כספו בחזרה, או להמתין לחזרתו למלאי ו/או לרכוש מוצר אחר.

תיאור המוצרים נכתב בקפידה אך לעיתים עלולה להיווצר אי תאימות בין הכתוב למוצר בפועל.

במקרה של שגיאה בתום לב על ידי מנהלי האתר, יעודכן הלקוח ויינתן פתרון חלופי.

אנו שואפים להעניק ללקוח את חווית השירות הטובה ביותר ומשקיעים מאמצים רבים בכדי שטעויות לא יתרחשו, אם זאת, במקרה וקיבלתם מוצר שונה מהמוצר שהזמנתם, תוכלו להחזירו אלינו תוך שלושה מיום קבלתו ולקבל את כספכם בחזרה ו/או לקבל פתרון חלופי על ידי מנהלי האתר.

תקנון שילוח ואספקה

המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל ובכפוף ליכולות חברת השילוח אשר פועלת מטעמנו.

אפשרויות השילוח הינם:

  • איסוף עצמי – ממחסני החברה ברחובות בשעות הפעילות  - ללא עלות.
    חשוב לציין: הסחורה תמתין לאיסוף הלקוח (או מי מטעמו) כחודש ימים מיום ההזמנה. לאחר מכן, הסחורה תחזור למחסן.

מדיניות פרטיות

החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא במקרים שלהלן:
העברת הפרטים האישים בתוך קבוצת החברות הקשורות למפעילת האתר.
ככל שהדבר דרוש לצורך תפעול ואספקה תקינה של השירותים המוזמנים.
אם יתקבל צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או את המידע אודותיך לצד שלישי ע"פ דין;
 בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין החברה;

החברה תהיה רשאית להעביר את פרטיך והמידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר לחברות או לארגונים אחרים הקשורים למפעילת האתר,
כדוגמת חברת-אם, חברה-בת וחברה אחות ובלבד שהם ישתמשו במידע זה רק על-פי הוראות מדיניות פרטיות זו;

מחירים ואמצעי תשלום

כל המחירים באתר כוללים מע"מ והינם בשקלים.

המחירים באתרנו הינם המחירים הרלוונטיים בלבד! המחירים יכולים להשתנות עפ"י שיקולי החברה וללא התראה מוקדמת מראש.

ביצוע הזמנה יתאפשר על ידי כל אדם אשר מלאו לו 18 שנים לפחות אשר בבעלותו כרטיס אשראי על שמו.

התשלום באתר יבוצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד ויהיה כפוף לתנאי חברת האשראי.

ניתן לחלק את הרכישה לעד-3 תשלומים ללא ריבית  (עפ"י בחירת הלקוח).

פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים באתר, וכל הזמנה תידרשו להזינם מחדש. אתר החברה הינו אתר מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL ואנו עושים את מירב המאמצים על מנת לשמור על סודיות המידע.

על אף האמור הנ"ל, אם יאבד או יעשה שימוש לא מורשה במידע עקב נסיבות שאינן בשליטת החברה ו/או כוח עליון, לא יהיה אתר EZToddler ושותפיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל אדם אחר.

קניה דרך בפייפל (PayPal) תחוייב ב-5% עמלת פייפל. בנוסף, לא ניתן לחלק לתשלומים את הרכישה אם נבחרה אופציה זאת.

אחריות ושירות

במקרה של פגם/ליקוי כלשהו במוצר, יכול הלקוח לפנות ל-EZToddler ואנו נבחן את התלונה. EZToddler תהיה רשאית להחליפו במוצר זהה, לזכות את הלקוח או לתקן את הפגם במידת האפשר לפי שיקולה הבלעדי. משלוח המוצר הפגום והחזרתו ללקוח יבוצעו על חשבון הלקוח ויהיה תחת אחריותו.

ביטול הזמנה או החזרת מוצרים:

כל לקוח שרכש מוצר באתרינו רשאי להחזיר את המוצר/ים שרכש תוך 14 יום כשהמוצר ארוז באריזתו המקורית, לא היה בשימוש, לא נפתח, ובמצב מצוין ללא נזק פנימי וחיצוני (לרבות המעטפת והקופסא).

לא ניתן להחזיר מוצרים שנפתחו/נפגמו או מוצרים/קבצים דיגיטלים

ביטול הזמנה וקבלת זיכוי מלא (כולל דמי המשלוח) יתאפשר בתנאי שהמשלוח אינו עזב את מחסני EZToddler.

שירות לקוחות

אנחנו מתחייבים לתת ללקוחותינו שירות ברמה גבוהה ומענה לכל פנייה.

הדרך המומלצת ביותר ליצור עימנו קשר היא באמצעות במייל: eztoddler@gmail.com

או באמצעות הטלפון: 054-5586620 (ימים א'-ה' שעות 8:30-16:00).

העלאת תכנים על ידי אנשי חינוך ומשתמשים

באתר ישנה מערכת המאפשרת לאנשי חינוך ומקצוע להקים עמוד אישי אליו יוכלו להעלות תכנים שהם יצרו ובכך לקדם את שירותיהם בתחום החינוכי. שימוש במערכת אינו כרוך בתשלום ונועד לאפשר לאנשי חינוך להנגיש את התכנים שהם יוצרים.

בשימוש במערכת מהווה הסכמה מצד המשתמש (איש החינוך לדוג'), להציג את התכנים באתר בפלטפורמות אחרות בהן פעילה EZToddler לרבות רשתות חברתיות, קבוצות וואטספ וכל פלטפורמה אחרת. עם זאת, EZToddler לא מתחייבת לפרסם כל תוכן אלא לאחר בדיקה על ידי עורך האתר וכן EZToddler אינה מתחייבת לקדם תוכן מסויים אלא לפי שיקול דעתה הבלעדי.

EZToddler רשאית למחוק ולהסיר לאלתר תכנים פוגעניים או על פי בקשה של צד שלישי על פי שיקול דעתה או על פי ייעוץ משפטי.

מלוא האחריות על התוכן, חלה על איש החינוך שהעלה אותו ועליו לוודא כי אינו עובר על חוק זכויות היוצרים ושהתוכן הוא חוקי ואינו מטעה או שקרי:

  • אין להעלות תוכן המהווה לשון הרע
  • אין להעלות תוכן המעודד אפליה, גזענות או אלימות מכל סוג
  • אין להעלות תוכן המעודד ביצוע עברה פלילית או אזרחית
  • אין להעלות תוכן הפוגע בקטינים או תוכן פדופילי
  • אין להעלות תוכן פורנוגרפי
  • אין להעלות קוד זדוני מכל סוג
  • אין להעלות תוכן המפרסם מידע אישי מבלי שניתן על כך אישור מבעל הפרטים.

 

כל טענה על הפרת זכויות יוצרים, יש לשלוח לאימייל eztoddler@gmail.com והוא יוסר מיידית.

ההחלטה על מחיקת תכנים מן האתר נתונה לשיקול EZToddler בלבד והיא ראשית לסרב להסיר תוכן שהועלה על ידי משתמשים כמו כן ראשית EZToddler לערוך תכנים שהועלו על ידי משתמשים לפי ראות עיניה ואינה יכולה להתחייב לציין את שם הכותב כמקור התוכן, אך תשתדל לעשות זאת ככל שהפטפורמה והסיטואציה מאפשרת ומעלה תוכן נותן את הסכמתו לEZToddler לעשות כל שימוש בתכנים ללא צורך ברשות.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

יובהר כי כל זכויות הקניין הרוחני בשירות והתכנים העולים לאתר ולפלטפומות השונות שייכות לEZToddler או לצדדים שלישיים אחרים, שהתירו לנו להשתמש בהם (למעט תכני אנשי החינוך שמועלים על ידם לאתר). אין להפיץ, להעתיק, לבצע בפומבי, לשדר, להעמיד לרשות הציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי, בין אם אלקטרוניים, ממוחשבים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מאיתנו או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן).

סימני מסחר ומודעות פרסומת של מפרסמים באתר (ככל שישנם, לרבות תומכים ונותני חסות) הינם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.

נציין כי EZToddler אינה מפקיעה מאנשי החינוך את הבעלות לתכנים שהם מעלים לאתר אלא בעצם העלתם לאתר, איש החינוך מאשר כי הוא בעל מלוא הזכויות בהם וכי הוא רשאי לפרסם אותם. אם המעלה אינו היוצר או בעל הזכויות בתכנים, הוא מאשר שהוא בעל הרשאה מבעל הזכויות על פי חוק, המתירה לו לפרסם את התכנים ולתת בהם זכויות שימוש. EZToddler לא תישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מהפרת זכויות של בעלי הזכויות בתכנים והאחריות הבלעדית לכל פרסום של תוכן שנעשה על ידי איש חינוך תיהיה של איש החינוך במלואה והוא מתחייב לשפות את EZToddler בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.


יש להגדיר אמצעי תשלום לפני ביצוע תשלום.

בְּרוּכִים הַבָּאִים לְקוּרְס הַהֲכָנָה לְכִתָּה א'

דילוג לתוכן