דפי עבודה ותוכן לימודי לגננות ומורים בוואטספ בחינם

היי! הצורך בתכנים לימודיים הולך וגדל אבל, מערכת החינוך בעידן הנוכחי לא הצליחה לתת מענה הולם לצורך זה. השימוש בטכנולוגיה בחינוך גדל באופן משמעותי ולכן חשוב לוודא שצורת ההנגשה של החומר החינוכי אינו מוגבל רק לטקסט ולספרים המסורתיים. העולם משתנה בקצב מהיר, יש התפתחויות חדשות בטכנולוגיה והתלמידים מתפתחים איתן ולכן חיוני שצורת הלמידה והתכנים הלימודיים יתעדכנו כך שישקפו שינויים אלה. ישנן דרכים רבות שבהן ניתן להפוך חומר חינוכי לאינטראקטיבי ומרתק יותר עבור התלמידים כמו יצירת סרטוני אנימציה המדברים לילדים, תכנים גרפים ומצגות צבעוניות וגם תרגולים ודפי עבודה ויזואלים.

זו הסיבה שבעמוד זה ריכזנו עבורכם את כל הקישורים לקבוצות הוואטספ הלימודיות של EZToddler לגננות, מורים והורים בהן נפרסם תכנים לימודיים ודפי עבודה. כל התכנים מותאמים לילדים מגילאי גן ועד בית ספר יסודי וכן לילדים בחינוך המיוחד והוראה מותאמת. כדי שתקבלו רק תוכן רלוונטי, הצטרפו לקבוצה המתאימה לכם ואם יש לכם בקשות, מוזמנים לרשום אותן כהודעה בקבוצות או באיזור התגובות בתחתית עמוד זה.

הערה: מומלץ להצטרף רק לקבוצה אחת. אין טעם להיות חברים בכמה קבוצות כיוון שאתם עשויים לקבל תוכן כפול.

קבוצות הכנה לכיתה א

ההכנה לכיתה א’ היא נקודה בחייו של הילד. זו הפעם הראשונה שהוא מתמודד עם חינוך פורמלי והפעם הראשונה שהוא צפוי להשלים שיעורי בית ועבודות כיתתיות בעצמו. לכן, אנו ממליצים להצטרף לקבוצות ההכנה לכיתה א ולהשתמש בתכנים ודפי העבודה כדי להכין את הילד למעבר מהגן לבית הספר.

בקבוצת ההכנה לכיתה א נשתף בתכנים בנושא מודעות פונולוגית, חשבון ושאר תכנים שיעזרו לילדכם לצלוח את המעבר לכיתה א’ בקלות עם סרטוני אנימציה ודפי עבודה וכאן תוכלו להתייעץ עם הורים נוספים.

קבוצה נוספת להכנה לכיתה א לכל מי שלא הצליח להצטרף לקבוצה #1 כי היא מלאה. בקבוצה זו מפורסמים אותם תכנים שמפורסמים בקבוצה #1

כדאי להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק שמשמשת כמעין מחסן בו ניתן לערוך חיפוש על תכנים שהועלו עוד לפני שהצטרפתם. בקבוצה זו נפתח דיונים, תוכלו להתייעץ ונשתף בה תכנים לימודיים וחינוכיים נוספים.

בקבוצה זו ישותפו בדיוק אותם תכנים כמו בקבוצה הרגילה, אך זו קבוצה שקטה ללא דיונים עבור אלה שפחות בעניני התייעצויות וחפירות 😉

קבוצות להורים

רוצים לעזור לילד/ה שלכם להתקדם או לחזור על החומר בצורה כיפית בבית? השתמשו בדפי העבודה של EZToddler עם הדמות של איזי העיפרון אותו רבים מהילדים מכירים ואוהבים עוד מהשיעורים בבית הספר והזום. תנו להם ללמוד בצורה חוויתית עם סרטוני אנימציה, שירים ותוכן צבעוני ומותאם לעידן הדיגיטל.

קבוצות לגננות, מורים ואנשי חינוך

מורים, מחפשים תכנים חדשים לשימוש בכיתות ובגן? אם כך הקבוצות האלה בדיוק עבורכם. בואו להוריד דפי עבודה לתרגול, תכנים גרפים וסרטונים לימודיים על נושאים שונים בתוכנית הלימוד והשתמשו בהם כדי לגרום לתלמידים להנות מהלמידה הפורמלית.

קבוצות עם עדכונים על כל התכנים הלימודיים ודפי העבודה לכל השכבות

בקבוצות אלה אנו משתפים בכל התכנים שאנו מפיקים עבור כל השכבות לטובת מי שיש לו ילדים בגילים שונים ולא מעונין להצטרף לכמה קבוצות.  קבוצות אלה מיועדות להורים, גננות ומורים כאחד.

קבוצת פייסבוק חינמית להכנה לכיתה א. רוצים להצטרף? פשוט לחצו על התמונה
4.3 4 הצבעות
דירוג מאמר
הרשמה
עדכון על
0
0 תגובות למאמר
פידבקים בין השורות
הצג את כל התגובות