תפריט

הכיתה של יונית

הכיתה של יונית

אימא, אשת חינוך וחובבת אוריגמי

אימא לשלישיית בנות בנות 12, אשת חינוך כבר כמעט 20 שנה, חיה ונושמת חינוך. מנהלת קבוצת פייסבוק בשם “הכיתה של יונית” בה אני מעלה חומרים שיוצרת לבד- בעיקר מצגות אינטראקטיביות בנושאים שונים. כמו כן, מנהלת קבוצות וואטסאפ של “הכיתה של יונית” שם מלווה מורים חדשים ומורים בכלל.

אודות

✏️ עיסוק: הורה, מחנך/ת, מורה/ת מקצועי/ת, יוצר/ת תוכן לימודי
✏️ התמחות:
חינוך ליסודי
✏️ מלמד/ת:
עברית / לשון / שפה, אומנות, מדעים, מחשבים, תנ”ך, גיאורגרפיה, מולדת, תרבות ישראל / מורשת, כישורי חיים / מסע אישי / ייצוג עצמי, זהירות בדרכים, ספרות
✏️ מוטו:
〞 דרך ארץ קדמה לתורה, נאה דורש, נאה מקיים (שניהם של חז”ל).〟

כישורים מיוחדים

חובבת ציור, מוזיקה, אוריגמי, בישול ואפייה. כותבת למגירה בעיקר, גם סיפורת וגם שירה. חוטאת לעיתים גם בשירה.

רשתות חברתיות

קישור יופיע רק אם איש החינוך בחר בכך

תכנים לימודיים שהעלתי לאתר

משואה לתקומה

משואה לתקומה הוא מסמך שמכיל למעשה שלוש מצגות שונות הקשורות זו בזו. מצגת של יום הזיכרון לשואה ולגבורה, מצגת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות איבה, ומצגת ליום העצמאות שחל בסמיכות. כל מצגת עומדת בפני עצמה, אך מומלץ ורצוי ללמדן בסמיכות ולתת לילדים לעבוד בהן באופן עצמאי.

טו בשבט - הכיתה של יונית

ט”ו בשבט – חג האילנות

הידעתם שט”ו בשבט אינו חג אלא מועד? הידעתם שהוא אינו מוזכר בכלל בתורה? רוצים לדעת עוד? בכיתה הוירטואלית תמצאו שפע של מידע על המועד הזה, על אופן התפתחותו, מנהגיו, שיריו וכמובן גם פעילויות שונות ומגוונות.

מצגת יום דוד בו גוריון

דוד בן גוריון

מצגת אינטראקטיבית העוסקת בקורות חייו של דוד בן גוריון, ראש הממשלה הראשון, שהיה אדם פורץ דרך, ונתן דוגמה אישית כשעבר להתגורר בנגב בדרום. במצגת זו נלמד על תפקידיו הרבים, חזונו, ונצא לסיור ווירטואלי מרתק בצריף בו התגורר עד מותו. בואו, יהיה מרתק!

חנוכה – חג האורים

מצגת אינטראקטיבית בנושא חנוכה, בית שמאי ובית הלל, הדלקת נרות, מנהגי החג ועוד הפתעות.
הערה חשובה: כדאי ורצוי להשתמש בתוכן העניינים לניווט נוח במצגת.

שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות הוא נושא חשוב מאין כמותו שדורש הנגשה לכל חלקי האוכלוסיה. במצגת זו נלמד על הנושא ונכיר את סוגי המוגבלויות השונים

בְּרוּכִים הַבָּאִים לְקוּרְס הַהֲכָנָה לְכִתָּה א'