אישים
מערכי שיעור בנושא אישים

מערכי שיעור בנושא אישים

היכרות עם אישים בולטים ומשפיעים בהיסטוריה היא חשובה כדי להבין טוב יותר את הרקע וההקשר לאירועים, תהליכים ופריצות דרך שעיצבו את העולם כפי שאנו מכירים אותו היום. בין אם מדובר במנהיגים פוליטיים, מדענים, ממציאים, אמנים או אנשי רוח – לכל אחד מהם יש סיפור מעניין שמספק הצצה לתקופה ההיסטורית בה חיו ופעלו.

היכרות עם סיפוריהם האישיים של מנהיגים כמו יצחק רבין, נלסון מנדלה או מרטין לותר קינג למשל, יכולה ללמד אותנו רבות על האידיאלים, הערכים והחזון שהנחו אותם, וכך להבין טוב יותר את מניעיהם ואת השפעתם על החברה וההיסטוריה. כך גם סיפוריהם של ממציאים ואנשי רוח כמו אלברט איינשטיין, תומאס אדיסון, מארי קירי ועוד, המספקים הצצה ייחודית לתהליכי המחשבה, היצירתיות והחדשנות שאפשרו פריצות דרך מדעיות שמשפיעות על חיינו עד היום.

היכרות עם אישים בולטים בהיסטוריה מספקת השראה, תובנות ולקחים שימושיים גם לתקופתנו – הן ברמה האישית והן ברמה החברתית או המדינית. סיפוריהם מדגישים שוב ושוב כי למעשים של יחידים יש לעיתים השפעה מכרעת על המהלך ההיסטורי.

רוצה לצפות בשאר מערכי השיעור במערכת סוד?

זה הזמן להצטרף לעולם התוכן של EZToddler וללמוד עם איזי העיפרון על שלל נושאים בעזרת מערכי שיעור הכוללים אלפי תכנים לימודיים מסוגים שונים כמו סרטוני אנימציה, שירים לימודיים, מצגות וכרטיסיות ניווט, הסברים כתובים ודפי עבודה להדפסה!

סינון לפי נושא באישים

כדי להבין אילו סוגי תכנים כל מערך שיעור מכיל, מצורפים סמלילים למקרא: 

הסבר

מצגת

סרטון

קטע שמע

דפי עבודה

מחפשים מערכי שיעור בנושאים אחרים?
לחצו על הנושא המבוקש

בְּרוּכִים הַבָּאִים לְקוּרְס הַהֲכָנָה לְכִתָּה א'

דילוג לתוכן